| Brzina dostave: | u petak 22.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 22.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
124 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| MUŠKE PIDŽAME | ||||
| VELIČINA | OBUJ PRSA (CM) | DULJINA RUKAVA (CM) | OBUM STRUKA (CM) | DUŽINA HLAČA (CM) |
|---|---|---|---|---|
| M | 100-115 | 67 | 75-90 | 107 |
| L | 105-120 | 68 | 80-100 | 107 |
| XL | 110-125 | 70 | 85-110 | 107 |
| XXL | 115-130 | 70 | 90-115 | 107 |
| 3XL | 120-135 | 71 | 95-120 | 107 |
| 4XL | 125-140 | 71 | 100-125 | 107 |
| 5XL | 130-155 | 72 | 105-130 | 107 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 24,89 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Duljina rukava | dugo |
| Duljina nogu | dugo |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473199010 |
Otkrijte savršen spoj udobnosti i elegancije uz Nedeto mušku pidžamu. Bilo da se radi o mirnim noćima kod kuće ili lijenim jutrima, ove će pidžame osigurati maksimalnu udobnost i stil. Zahvaljujući modernom dizajnu s dugim rukavima i hlačama, uvijek ćete izgledati sjajno i osjećati se još bolje.
Pidžama Nedeto izrađena je od 100% pamukakoji jamči ugodan osjećaj na koži, mekoću i prirodnu prozračnost. Pamuk je također izdržljiv pa Nedeto pidžama može izdržati ne samo dugo izležavanje, već i višekratno pranje te će i dalje zadržati oblik i boju. Osim toga, materijal je dovoljno lagan za tople noći, ali i ugodno grije za hladnije večeri, tako da možete uživati u udobnosti tijekom cijele godine.
Muške pidžame Nedeto kombiniraju elegantne prigušene boje sa stilskim detaljima, poput džepa u boji ili vezica u struku hlača. Zahvaljujući tome, daje vam moderan izgled u kombinaciji sa slobodom kretanja i dovoljnom udobnošću tijekom spavanja i odmora kod kuće.
Ruku u vatru stavljamo za donje rublje Nedeto, jer spada u naše privatne brendove, pa mu posvećujemo maksimalnu pažnju. Bilo da odaberete pidžamu, bokserice ili čarape, možete biti sigurni da ćete dobiti kvalitetno donje rublje za svakodnevno nošenje koje vas neće koštati cijelu plaću. Pidžame su proizvedene u Turskoj.
Kako bi vaša nova pidžama trajala dugo u izvrsnom stanju, preporučujemo da slijedite upute u nastavku.
Savjet: Postanite stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujućisavjetima u našem članku i pružite svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Duljina rukava | dugo |
| Duljina nogu | dugo |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473199010 |
605 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Pyžama Nedeto
Tři hvězdy nedávám kvůli kvalitě pyžama nebo snad kvůli problémy s obchodem. To vše je v pořádku. Tři hvězdy jsem dal proto, že Nedeto je možná česká firma, ale pyžamo je vyrobeno v Turecku. To by mi až tak nevadilo, kdyby to ovšem bylo napsáno v popisku. Nemám rád, když nejsou věci uvedeny na pracou míru. Ať už záměrně nebo omylem.
Češka Republika
Pánské pyžamo Nedeto vícebarevné (NP008)
Kvalitní provedení i materiál, příjemné spaní, doporučuji nejenom na spaní, ale i na odpočinek
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama