| Brzina dostave: | u utorak 26.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 26.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
43 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| PUMA - MUŠKARCI | ||
| KUPAĆI KOSTIM | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 39,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 100% poliester |
| Guma | klasični |
| Duljina nogu | kratak |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Njemačka, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Ljeto bez kupaćih kostima? Nema šanse! Morate imati ovaj kupaći kostim iz Pume .
Odaberite iz našeg širokog izbora kupaćih kostima različitih boja, krojeva, veličina, gadgeta i uživajte u bezbrižnom kupanju u moru, bazenu ili ribnjaku. Visokokvalitetnikupaći kostimi su izvjesni. Kupaći kostim ima udoban kratki kroj, elastičnu traku u struku koju možete zategnuti špagom. Suše se za nekoliko minuta i ugodni su na dodir.
Saznajte više u klasičnim informacijama o proizvodu.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | sintetičko vlakno |
| Kompozit | 100% poliester |
| Guma | klasični |
| Duljina nogu | kratak |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Njemačka, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama