| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HUGO - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 66-70 | 33 |
| M | 71-78 | 35 |
| L | 79-84 | 39 |
| XL | 85-90 | 42 |
| XXL | 91-97 | 45 |
|
86,99 €
78,49 €
62,79 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 8,50 € |
|
|
✅ 20,93 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 0 |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 62,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Njemačka, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547056967 |
Otkrij maksimalnu udobnost s muškim širokim boksericama HUGO u omiljenim bojama.Idealna opcija za muškarce koji cijene stil, kvalitetu i slobodu kretanja.Ove široke bokserice s modernom utkano gumom HUGO pružit će ti sjajan komfor tijekom cijelog dana – bilo da si na poslu, kod kuće ili na putu.
Široke bokserice HUGO izrađene su od 100% pamuka, poznatog po svojoj prozračnosti, mekoći i ugodnom osjećaju na koži.Zahvaljujući pamuku, široke bokserice su idealne i za osjetljiviju kožu i tvoje intimne dijelove – nema iritacija niti neugodnog znojenja.Osim toga, pamuk odlično zadržava oblik i nakon ponovljenog pranja.
Široke bokserice imaju slobodan, udoban kroj koji pruža dovoljno prostora za kretanje i cjelodnevnu udobnost.Savršeno pristaju različitim tipovima tijela, a zahvaljujući elastičnom pojasu s utkano gumom ostaju na mjestu, bez neugodnog stezanja.Boje širokih bokserica HUGO su bezvremenske i univerzalne, pa se odlično slažu s bilo kojim outfitom.Klasično kopčanje na gumb sprijeda je praktičan i tradicionalan element koji upotpunjuje cjelokupni izgled.
Marka donjeg rublja Hugo pripada obitelji odjeće Hugo Boss i ističe se jednako kvalitetnim materijalima i preciznom izradom.Rublje Hugo fokusira se prvenstveno na mlađe kupce, donoseći im bezvremenske krojeve u suvremenom dizajnu, pune izražajnih boja i uzoraka koji će privući i zahtjevne kupce.
Kako bi ti omiljeno rublje dugo ostalo u izvrsnom stanju, preporučujemo pridržavanje sljedećih uputa za održavanje.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Njemačka, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547056967 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama