| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| LEE COOPER - MUŠKARCI | |
| MUŠKE BOKSERICE | |
| VELIČINA | OPSEG STRUKA |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
103,49 €
37,49 €
20,62 €
s kodom: GIGA
|
| Ti spremi 66,00 € |
|
|
✅ 4,13 € po komadu (sa kodom: GIGA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 20,62 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473257116 |
Priušti si maksimalnu udobnost s muškim širokim boksericama Lee Cooper, koje spajaju klasični stil s modernim dizajnom.Zahvaljujući ugodnom materijalu, nevjerojatno su mekane na dodir, prozračne i savršeno se prilagođavaju tvom životnom stilu.Odlično se uklapaju u svakodnevni dan na poslu, na izletu, ali i za kućno opuštanje.
Široke bokserice su izrađene od 100% pamuka, što znači ne samo mekoću, već i izvrsnu prozračnost i prirodnu apsorpciju vlage.Pamuk je idealan izbor za svakodnevno nošenje, prikladan je i za vrlo osjetljivu kožu.Zahvaljujući otpornosti materijala, široke bokserice izdržat će i često pranje, a da ne izgube svoju kvalitetu.
Široke bokserice Lee Cooper pružit će ti maksimalnu slobodu kretanja i osigurati dovoljno prostora za udobnost tijekom cijelog dana.Udobna guma u struku prilagođava se tvom tijelu, a da te ne pritiska neugodno.Moderni dizajn osigurava da će široke bokserice biti ne samo udobne, već i stilske te će postati omiljeni komad u tvojoj garderobi.
Britanski brend Lee Cooper dobro je poznat diljem svijeta, a njegov asortiman je zaista širok.U ponudi donjeg rublja pronaći će se muškarci i žene, ljubitelji minimalizma kao i oni koji preferiraju uzorke i izraženije boje na odjeći.Brend Lee Cooper inzistira na kvaliteti, tako da se možeš osloniti na poštenu izradu, ali i na najkvalitetnije materijale koji će te razmaziti.
Kako bi tvoje omiljene široke bokserice dugo trajale, preporučujemo pridržavanje sljedećih uputa.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473257116 |
1 620 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
1x |
| 1 |
|
1x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Nedostatečný popis velikostí.
Proč neuvádíte velikosti / výšky sedu?
Nejsem schopný zjistit, zdali mě nebudou trenýrky škrtit.
Češka Republika
Doporučuji
Koupené pro syna a je spokojený, vypadají, že budoou i kvalitní.
Češka Republika
Trenky
velikosti odpovídají, kvalitní zboží odpovídající fotografiím v e-shopu
Češka Republika
trenky Lee Cooper
Doporučuji, kvalitné a příjemný trenky.
Češka Republika
kvalita
po pár praní a pár cycklech v sušičce vypadají, jako by jim bylo 10 let
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama