| Brzina dostave: | u četvrtak 14.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 14.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
263 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO - MUŠKARCI | ||
| MUŠKE BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
✅ 3,36 € po komadu (sa kodom: ALFA) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 33,59 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473118516 |
Ovaj praktični paket od 10 muških kratkih hlača u crnoj boji osigurat će vam dovoljnu udobnost i slobodu kretanja svaki dan. Nedeto gaćice izrađene su od mekanog materijala ugodnog na dodir, a svojim krojem pružaju dovoljnu slobodu kretanja u svim okolnostima. Jednostavan dizajn i visokokvalitetni materijali čine Nedeto kratke hlače idealnim izborom za svakodnevno nošenje kao i za posebne prilike.
Nedeto muške kratke hlače izrađene su od 100% pamukakoji je ugodan za kožu i prozračanpa će se u njima dobro osjećati i osobe s alergijama ili osjetljivom kožom. Pamučna vlakna pomažu u odvođenju vlage, osiguravajući udobnost čak i tijekom dugih, zahtjevnih dana. Zahvaljujući elastičnoj tkanoj gumi u struku, kratke hlače ostaju na mjestu bez neugodnih posjekotina.
Kratke hlače udobnog su kroja koji vam omogućuje slobodu kretanja i udobnost tijekom cijelog dana. Zahvaljujući tome, Nedeto pamučne kratke hlače pogodne su i za sjedeći rad i za aktivno provođenje slobodnog vremena. Jednostavna crna boja idealan je izbor za muškarce koji preferiraju klasičan izgled.
Ne prodajemo samo donje rublje Nedeto, već stojimo iza njegove proizvodnje. To znači da smo ga pažljivo testirali na sebi i nećemo ga izbaciti. Bilo da naručite bokserice ili čarape, uvijek se možete veseliti prvoklasnoj kvaliteti po razumnoj cijeni. Robna marka Nedeto nije namijenjena samo muškarcima, već i ženama - u ponudi možete pronaći i elegantne gaćice (uključujući i menstrualne) . Kratke hlače su proizvedene u Turskoj.
Kako biste očuvali dugovječnost kratkih hlača i njihovu kvalitetu, preporučujemo da slijedite upute u nastavku.
Savjet: Postanite stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pružite svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473118516 |
3 162 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
59x |
| 4 |
|
8x |
| 3 |
|
8x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
7x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Zvláštní typ 100% bavlny a Made in Turkey
Tento typ 100% bavlny je poněkud zvláštní, připomíná mi spíše materiál na běžecké kraťasy než např. bavlněné tričko. Příjemný mi nebyl a jako spodní prádlo bych jej nenosil.
Trenýrky jsou navíc nabízeny s českou vlaječkou a pod označením Česká značka. Zda je značka česká, to netuším, ale na trenýrkách bylo napsáno Made in Turkey... Takový trochu "Czech Washing". A rozhodně nic pro člověka, který by jednak rád podpořil český průmysl a jednak není v pohodě s tím, že sem zboží jede stovky kilometrů odkudsi z Asie...
Zboží vráceno, peníze nazpět přišly obratem.
Češka Republika
Usnadněná práce
Vyřešilo nákup prádla na dalších pár měsíců, díky!
Češka Republika
Levny a pohodlny
Koupil jsem 2x 10 pack a mam vystarano.
Trenky jsou levny, pohodlny :)
Češka Republika
Zatim super
Pritel si nestezuje takze asi dobry
Češka Republika
Trenýrky
Trenýrky plní svůj účel.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama