| Brzina dostave: | u utorak 19.5. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 19.5. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CLIMBER - | |
| BOKSERICE | |
| VELIKOST | OPSEG STRUKA (CM) |
|---|---|
| S | 72-79 |
| M | 80-87 |
| L | 88-95 |
| XL | 96-103 |
| XXL | 104-111 |
|
12,49 €
9,99 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,99 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| EAN | 8511008038114 |
Ove udobne pamučne kratke hlače češkog proizvođača, spadaju u klasiku. udobnog kroja s prošivenom gumom i tradicionalnim uzorkom u ugodnim bojama čine ove gaćice jednima od najpopularnijih. Vlasnici će sigurno cijeniti njihovu svestranost, koju možete koristiti tijekom sporta, na poslu, kod kuće, jednostavno bilo gdje. Omjer cijene i kvalitete također je na više nego dobroj razini, a broj zadovoljnih kupaca strmoglavo raste. Sve Climber gaćice omotane su tvrdom papirnatom trakom s Climber logotipom marke.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| EAN | 8511008038114 |
143 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
u redu
Češka Republika
+
+Brzina isporuke
+Kvaliteta
+Cijena
Češka Republika
Pecka
Trenýrkárna je izvrsna trgovina. Kupio sam ih na preporuku prodavača i zahvalan sam. Svaka čast.
Češka Republika
Izvrsno
Odlični treneri. Imam dva para.
Češka Republika
Kvaliteta
Visokokvalitetna izrada i materijali.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama