| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,99 €
10,79 €
s kodom: MEGA
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | poliester |
| Kompozit | 100% poliester |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
Iskusi savršenu udobnost s muškim satenskim širokim boksericama Styx.Njihov elegantan bezvremenski dizajn, u kombinaciji s ugodnim materijalom, osigurat će ti samopouzdanje i udobnost pri svakodnevnom nošenju i posebnim prilikama.Osim toga, kao proizvod češkog brenda Styx, možeš biti siguran da nosiš kvalitetu s dugogodišnjom tradicijom.
Široke bokserice su izrađene od poliesterskog satena, koji donosi nekoliko ključnih prednosti.Satenske široke bokserice Styx su lagane i nježne na dodir, a istovremeno dovoljno prozračne, pa su prikladne i za duge dane kada si u pokretu.Široke bokserice će ti pružiti osjećaj ugodnog luksuza možda svaki dan.Poliester je također poznat po svojoj dugoj trajnosti i otpornosti na oštećenja.
Boja s blagim sjajem daje ovim širokim boksericama bezvremenski i elegantan izgled.Klasična guma u struku osigurava da se široke bokserice ne pomiču, ne stežu niti urezuju.Praktičan slobodan kroj idealan je za maksimalnu slobodu kretanja, pa su savršene ne samo za posebne prilike, već i za opuštanje na kauču ili nedjeljno izležavanje u krevetu.
Češki brend Styx poznat je među kupcima prvenstveno po svojim širokim boksericama s neobičnim uzorcima u izraženim bojama.Glavni razlog popularnosti ovog brenda su ipak ugodni materijali i izvrsni krojevi, koje smo isprobali na vlastitoj koži.Styx je naime jedan od naših privatnih brendova i za kvalitetu proizvoda dajemo ruku u vatru.
Kako bi uživao u udobnosti svojih omiljenih širokih bokserica što duže, preporučujemo pridržavanje sljedećih savjeta.
Savjet:Pronaći pravi komad donjeg rublja koji ti savršeno odgovara ponekad je izazovno.Kada ga pronađeš, vrijedi se dobro brinuti o njemu kako bi ti dugo trajao.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | poliester |
| Kompozit | 100% poliester |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
34 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Styx šortsevi
Udobne, dobro pristajuće kratke hlače.
Češka Republika
Super
Kvalitetan proizvod.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama