| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,99 €
10,79 €
s kodom: MEGA
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007993537 |
Priuštite si stil i udobnost uz Styx muške kratke hlače u jarkim bojama i originalnog dizajna. Styx kratke hlače dizajnirane su i proizvedene u Češkoj, što jamči ne samo prvoklasnu kvalitetu, već i podršku lokalnoj proizvodnji. Uz njihove zabavne printeve i udoban kroj, postat ćete zvijezda svakog dana.
Styx gaćice izrađene su od 100% pamuka, koji nudi mekoću i prozračnost čak i tijekom cjelodnevnog nošenja. Ovaj prirodni materijal je nježan prema koži i pogodan čak i za muškarce s osjetljivom kožom. Materijal je lagan pa je pogodan za svakodnevne aktivnosti i izležavanje na kauču, a istovremeno je dovoljno izdržljiv i može izdržati često pranje.
Zahvaljujući svojim odvažnim bojama i originalnim printevima, kratke hlače Styx unijet će razigranost i jedinstven stilu vašu garderobu. Klasična guma osigurava udobno pristajanje bez neugodnih posjekotina. Labavi kroj pruža maksimalnu slobodu kretanja i idealan je za ležerno nošenje, izležavanje kod kuće ili kao udobna pidžama.
Donje rublje Styx u potpunosti je proizvedeno u Češkoj. Ova tradicionalna češka marka s više od 30 godina povijesti posvećuje pozornost kvaliteti svojih proizvoda i koristi modernu tehnologiju kao i tradicionalne metode kako bi osigurala najvišu kvalitetu i udobnost. Osim toga, Styx je jedan od naših privatnih brendova, prema kojem polažemo maksimalnu brigu i stavljamo ruku u vatru za njihovu izvedbu – isprobali smo ih na sebi.
Kako biste zadržali kvalitetu i udobnost svojih kratkih hlača, slijedite ove smjernice:
Savjet: Postanite stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujućisavjetima u našem članku i pružite svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007993537 |
973 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
12x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Prednosti: kvaliteta
Češka Republika
Hlače su vrlo dobro krojene, s umetnutom trakom tkanine na stražnjoj strani koja sprječava da se urezuju u prepone. Udobne su za sjedenje i hodanje. Noge su im šire, no ipak se ne vide ispod hlača. Možete ih nositi za svakodnevnu upotrebu, primjerice na posao ili u grad.
Prednosti:
Bokserske gaće su vrlo udobne i ležerne, izrađene od ugodnog materijala.
Jednom kad ih isprobate, nećete poželjeti druge.
Nedostaci:
Elastik u struku je pomalo tijesan.
Češka Republika
Muške bokserice Styx art classic elastic hearts (A752)
Udoban materijal. Preporučujem ga svima.
Češka Republika
Visoka zadovoljnost
Jako zadovoljan, brza dostava i odlične tenisice.
Češka Republika
Izuzetno kvalitetne bokserice, nemam nikakvih zamjerki. Veličina odgovara tablici.
Prednosti:
Kvalitetne bokserice
Lijep uzorak :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama