| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| REPRESENT - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 30 |
| M | 70-80 | 31,5 |
| L | 80-90 | 34 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-110 | 39 |
| 3XL | 110-120 | 41,5 |
|
13,99 €
10,49 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,49 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Prag 4, info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585263918 |
Kratke hlače Represent - moderan je i udoban kroj iza kojeg stoji češki brend Represent.
Represent kratke hlače izrađene su od 100% pamuka i sportskijeg su kroja, imaju tkanu gumu i vrlo udoban opušteni kroj koji vas sigurno nigdje neće stezati. Ovo je apsolutna konstanta češke trenirke. Kratke hlače su pakirane prema aktualnoj Represent kolekciji.
A što je s rubljem? Podnose u perilici i na 40°C, podnose sušenje u sušilici na niskoj temperaturi. U protivnom se može dogoditi da se kratke hlače više ne mogu nositi - više možete saznati u nastavku u klasičnim informacijama o proizvodu.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Proizvođač | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Prag 4, info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585263918 |
56 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
kvaliteta i funkcionalnost
Kvaliteta i funkcionalnost. Hlačice su vrlo udobne i točno odgovaraju opisu i slici.
Češka Republika
Preporučujem
Sve je u redu sa mnom. Moj rođak je bio oduševljen svojim poklonom.
Češka Republika
Poklon
poklon - moj suprug je zadovoljan
Češka Republika
Dobro mi pristaje.
Hlače kratke dobro pristaju.
Češka Republika
Preporučujem
Vrlo ugodno
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama