| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-79 | 34 |
| M | 80-89 | 39 |
| L | 90-99 | 42 |
| XL | 100-114 | 45,5 |
| XXL | 115-120 | 49 |
|
51,99 €
47,49 €
35,62 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 4,50 € |
|
|
✅ 17,82 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 35,62 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872419 |
Tangesu poput tajnih bedževa superheroja - nitko ih ne mora vidjeti, ali znate da ih imate! I upravo zato vam želimo predstaviti ove Calvin Kleinkratke hlače !
Muške gaćice našeg brenda Calvin Klein prvenstveno karakterizira udobno krojenje. Ove luksuznegaćice zasigurno će zadovoljiti sve vaše potrebe, klasik su u vrlo kvalitetnom dizajnu. Tražite li kvalitetno donje rublje, svakako preporučujemoCalvin Klein donje rublje . Pakirani su u originalnu kutiju , a ovo pakiranje od dva komada sigurno će se svidjeti kao lijep, luksuzan poklon.
Više možete saznati u klasičnim informacijama o proizvodu.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Da |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872419 |
928 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Super materiál,velikost sedí
Češka Republika
Byl to dárek. Naprostá spokojenost.
Češka Republika
Prednosti:
Tanki su i stanu čak i u uske traperice.
Češka Republika
Lijepe bokserice
Preporučujem kupnju ovih šortseva jer su apsolutno sjajni. Vrhunske kvalitete.
Češka Republika
Odlična ponuda
Odlična trgovina, vrlo lijepo uređena i, iznad svega, dobro organizirana.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama