| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| HORSEFEATHERS - MUŠKARCI | ||
| STAZE / BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
12,49 €
9,37 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 9,37 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321432384 |
Smiješne muške kratke hlače ne smiju nedostajati u vašem ormaru. Već na prvi pogled vidjet ćete da imate stila, ali i da vam je stalo do udobnosti. Hlače od konjskog perja s odvažnim uzorkom dizajnirane su za sve muškarce koji čuvaju sjaj u očima i gledaju svijet mladim očima - bilo da nose odijelo ili poderane traperice.
Horsefeathers jakne imaju udoban opušteniji kroj s dužom nogavicom, tako da su prozračne, ali ne pokazuju više nego što biste željeli (također zahvaljujući preklopu na gumbima). Izrađene su od najugodnijeg pamuka - možda su zato među najprodavanijim proizvodima na našem e-shopu. Klasična guma nigdje ne pritiska i jamči ugodno nošenje. Horsefeathers muške gaćice možete nositi ne samo kao donje rublje, već su popularne i za izležavanje na kauču ili spavanje.
Horsefeathers kratke hlače isporučuju se u originalnom pakiranju, a ako se dvoumite između dvije veličine, odaberite manju.
Riječ "horsefeathers" na engleskom znači "potpuna besmislica", no donje rublje istog brenda uvjerit će vas da nije besmislica kupiti ga. Možete odabrati muške kratke hlače opuštenijeg kroja ili uske bokserice, ali uvijek ste sigurni da ćete dobiti najbolju kvalitetu - ugodan materijal i zabavne printove koje vole ne samo naši muški kupci i njihove partnerice, već i najveći snowboarderi na svijetu.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | klasični |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvođač | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321432384 |
270 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Kvaliteta
Kvaliteta je prepoznatljiva, najbolja
Češka Republika
kratke hlače
Potpuno sam oduševljen. Apsolutno sjajni kratki filmovi.
Češka Republika
Stvarno mi se sviđa.
Oni su izvrsni.
Češka Republika
Super
Trenýrkárna je trgovina u kojoj se zaista dobro odnose prema kupcima. Brza dostava, zamjena veličina, spremnost na savjetovanje. Ukratko, usluga kakva treba biti. Kad pomislim kako se ponekad ponašaju u drugim trgovinama, to je sramota. 5 od 5
Češka Republika
Horsefeathers je najbolji
Visokokvalitetne kratke hlače po odličnoj cijeni! Ako niste isprobali Horsefeather, nećete razumjeti.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama