| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
16,49 €
10,49 €
6,29 €
s kodom: MEGA
|
| Ti spremi 6,00 € |
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 6,29 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883845 |
Tražiš široke bokserice koje spajaju udobnost, originalnost i kvalitetnu izradu?Muške široke bokserice Styx s utkanom sportskom gumom su upravo ono što ti treba!Udoban materijal pruža maksimalnu udobnost pri svakodnevnom nošenju, a njihovi originalni uzorci jamče stil koji rijetko tko ima.Osim toga, radi se o hrvatskom proizvodu koji jamči kvalitetu i preciznu izradu.
Široke bokserice Styx izrađene su od 100% pamuka, što znači da su prozračne, lagane i ugodne na dodir.Pamuk osigurava izvrsnu cirkulaciju zraka, tako da ćeš se u njima osjećati svježe čak i nakon cjelodnevnog nošenja.Ovaj prirodni materijal je također izdržljiv i ugodan za kožu, što ćeš cijeniti kako pri običnom nošenju, tako i pri opuštanju kod kuće.
Zahvaljujući širem kroju, široke bokserice pružaju maksimalnu slobodu kretanja, što ćeš cijeniti ne samo tijekom običnog dana, već i pri sportskim aktivnostima.Utkan sportski pojas osigurava da široke bokserice odlično stoje na svom mjestu i istovremeno nigdje ne stišću.Žive boje i jedinstveni uzorci čine ove široke bokserice jedinstvenim komadom koji će unijeti malo originalnosti i zabave u tvoj ormar.
Donje rublje Styx će zavoljeti posebno oni kojima je važna osobnost.Široke bokserice Styx dolaze u svim bojama i instantno podižu raspoloženje i samopouzdanje.Osim toga, možeš se veseliti i vrhunskim materijalima i izradi.Šarene muške široke bokserice Styx su odličan izbor i kao poklon, jer s njima jednostavno ne možeš pogriješiti.Osim toga, potpuno su sašivene u Hrvatskoj.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883845 |
174 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
:-D
Materijal mi je najvažniji. Zadovoljan sam. Što se tiče izgleda cigarete? :D Dobio sam ono što sam želio. Mislim da je smiješno. Vrlo su udobni za nošenje.
Češka Republika
Dobro organizirana trgovina
Odlična trgovina, vrlo lijepo uređena i, iznad svega, dobro organizirana.
Češka Republika
Savršeno pristaje
Oduševljena sam njima. Savršeno pristaju. (Mama će me ubiti.)
Češka Republika
Oni su urnebesni.
Apsolutno sjajne kratke hlače. Imaju odličan kroj i, iznad svega, materijal ih čini vrlo udobnima za nošenje.
Češka Republika
Prilično je šokantan poklon za nepušača.
Dobio sam ove bokserice kao poklon jer ne pušim i očito se mom prijatelju to čini smiješnim. Radije nosim bokserice, ali na kraju sam s njima vrlo zadovoljan. Spavam u njima i izuzetno su udobne u usporedbi s mojim nebrendiranim.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama