| Brzina dostave: | u ponedjeljak 27.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 27.4. na tvom mjestu |
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,99 €
10,79 €
s kodom: MEGA
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883388 |
Tražiš široke bokserice koje spajaju udobnost, originalnost i kvalitetnu izradu?Muške široke bokserice Styx s utkanom sportskom gumom su upravo ono što ti treba!Udoban materijal pruža maksimalnu udobnost pri svakodnevnom nošenju, a njihovi originalni uzorci jamče stil koji rijetko tko ima.Osim toga, radi se o hrvatskom proizvodu koji jamči kvalitetu i preciznu izradu.
Široke bokserice Styx izrađene su od 100% pamuka, što znači da su prozračne, lagane i ugodne na dodir.Pamuk osigurava izvrsnu cirkulaciju zraka, tako da ćeš se u njima osjećati svježe čak i nakon cjelodnevnog nošenja.Ovaj prirodni materijal je također izdržljiv i ugodan za kožu, što ćeš cijeniti kako pri običnom nošenju, tako i pri opuštanju kod kuće.
Zahvaljujući širem kroju, široke bokserice pružaju maksimalnu slobodu kretanja, što ćeš cijeniti ne samo tijekom običnog dana, već i pri sportskim aktivnostima.Utkan sportski pojas osigurava da široke bokserice odlično stoje na svom mjestu i istovremeno nigdje ne stišću.Žive boje i jedinstveni uzorci čine ove široke bokserice jedinstvenim komadom koji će unijeti malo originalnosti i zabave u tvoj ormar.
Donje rublje Styx će zavoljeti posebno oni kojima je važna osobnost.Široke bokserice Styx dolaze u svim bojama i instantno podižu raspoloženje i samopouzdanje.Osim toga, možeš se veseliti i vrhunskim materijalima i izradi.Šarene muške široke bokserice Styx su odličan izbor i kao poklon, jer s njima jednostavno ne možeš pogriješiti.Osim toga, potpuno su sašivene u Hrvatskoj.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883388 |
226 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Styx
Apsolutno izvrsne Styx tenisice!
Češka Republika
ugodan materijal
Češka Republika
Kvaliteta
Što se tiče kvalitete, to pozdravljam!!! Što se tiče svega ostalog, umirem od smijeha. Stvarno dobro.
Češka Republika
Pa, to je smiješno.
Ovo je stvarno smiješno. Hmmm, malo erotike na tvojim šortsevima ne može škoditi. :-D Inspiracija za večer. :-D
Češka Republika
Najbolje kratke hlače
Stvarno super. Najbolje šorcevi.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama