| Brzina dostave: | u četvrtak 16.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u četvrtak 16.4. na tvom mjestu |
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| STYX - MUŠKARCI | ||
| BOKSERICE | ||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,99 €
10,79 €
s kodom: MEGA
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,79 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007878360 |
Tražiš široke bokserice koje kombiniraju stil, udobnost i vrhunsku kvalitetu?Onda su ove široke bokserice Styx upravo za tebe!Pružit će ti savršenu prozračnost i udobnost pri svakodnevnom nošenju.Zahvaljujući promišljenom kroju odlično pristaju i prikladne su ne samo za svakodnevno nošenje, već podnose i zahtjevnije sportske aktivnosti ili kućnu relaksaciju.
Široke bokserice su izrađene od vrhunskog 100% pamuka, koji je ne samo mekan na dodir, već i izvrsno prozračan.To znači da ćeš se i pri cjelodnevnom nošenju osjećati svježe i udobno.Pamuk je također hipoalergen, što će cijeniti i oni s osjetljivijom kožom.Ovaj materijal je također dovoljno izdržljiv da izdrži i često pranje, a da pritom zadrži mekoću i živopisne boje.
Zahvaljujući širokom kroju u ovim širokim boksericama osjećat ćeš se potpuno udobno, jer pružaju dovoljno prostora za prirodno kretanje.Čvrsta, ali udobna tkana guma s logom Styx daje širokim boksericama moderan sportski izgled i istovremeno osigurava da donje rublje savršeno ostaje na svom mjestu.Popularni karirani uzorak je bezvremenski i nikada ne izlazi iz mode, pa se široke bokserice odlično uklapaju u svaki ormar.
Donje rublje Styx će posebno voljeti oni kojima je važna osobnost.Široke bokserice Styx dolaze u svim bojama i instantno podižu raspoloženje i samopouzdanje.Osim toga, možeš se veseliti i vrhunskim materijalima i izradi.Šarene muške široke bokserice Styx su odličan izbor i kao poklon, jer s njima jednostavno ne možeš pogriješiti.Nadalje, u potpunosti su izrađene u Hrvatskoj.
Savjet:Postani stručnjak za održavanje donjeg rublja zahvaljujući savjetima u našem članku i pruži svojim omiljenim komadima njegu koju zaslužuju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007878360 |
66 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Prednosti:
kvaliteta, dizajn boja
Češka Republika
pet
Odlični su. Sviđaju mi se boje, kroj i, iznad svega, kako materijal prijanja uz moje tijelo kad ih nosim. Dajem im pet zvjezdica i zaslužuju ih.
Češka Republika
Sjajni su.
Odlične šortse. Moja kći ih obožava, a i ja sam sretan, pa što više možeš poželjeti?!
Češka Republika
Visoke su kvalitete.
Visoke su kvalitete i dobro krojeni. Sviđaju mi se.
Češka Republika
Šortse
Hlače su udobne za nošenje, pa sam zadovoljan. Lijep izgled mi je samo bonus. Važno je da se u njima osjećam dobro.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama