| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| FOLTÝN - MUŠKARCI | ||||
| STAZE / BOKSERICE | ||||
| VELIČINA | OBUM STRUKA (CM) | DUŽINA HLAČA (CM) | VISINA SJEDALA (CM) | NENAPETO STANJE (CM) |
|---|---|---|---|---|
| S (47) | 76-89 | 31 | 28 | 27 |
| M (50) | 84-96 | 32 | 28 | 29 |
| L (53) | 90-100 | 33 | 31 | 31 |
| XL (56) | 94-104 | 34 | 31 | 33,5 |
| XXL (59) | 100-110 | 34 | 32 | 35 |
| 3XL (62) | 106-118 | 34 | 32 | 38 |
| 4XL (64) | 110-120 | 34 | 33 | 39 |
| 5XL (66) | 114-122 | 36 | 36 | 41 |
| 6XL (68) | 118-128 | 39 | 40 | 42 |
| 7XL (70) | 122-134 | 39 | 41 | 46 |
| 8XL (72) | 132-138 | 39 | 42 | 48 |
| 9XL (74) | 136-142 | 42 | 44 | 50 |
| 10XL (76) | 140-152 | 43 | 46 | 53 |
|
6,49 €
4,87 €
s kodom: TURBO
|
|
|
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 4,87 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk (fino češljano platno) |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Proizvođač | Proizvodnja tekstila Radek Foltýn, Vavřenova 1171, Prag 4 142 00, foltynradek@seznam.cz |
| EAN | 1000090062277 |
Tražite pristupačne muške kratke hlače? Onda možemo samo preporučiti ove legendarnekratke hlače češke marke Foltýn .
Kratke hlačesu izrađene od fino češljanog platna i sastoje se od 4 dijela, udobnog su i vrlo popularnog kroja, na leđima ćete pronaći mali džep. Ove muškekratke hlače su među najpovoljnijima i najprodavanijima u našem e-shopu, imaju dugu tradiciju i teško da bismo tražili konkurenciju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 100% pamuk (fino češljano platno) |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Proizvođač | Proizvodnja tekstila Radek Foltýn, Vavřenova 1171, Prag 4 142 00, foltynradek@seznam.cz |
| EAN | 1000090062277 |
250 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
2x |
| 3 |
|
2x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Prednosti: udobno za nošenje
Češka Republika
Cijena.
Prednosti:
Prava veličina.
Češka Republika
Za:
da
Češka Republika
super klasične bokserice
Češka Republika
pamuk
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama