| Brzina dostave: | u petak 24.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u petak 24.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
273 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| NEDETO | |
| ŽENSKE MENSTRUALNE HLAČE | |
| VELIČINA | OPSEG BOKOVA (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 14,24 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamučno pletivo |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Boja sloja na dodir | crno |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
Pohodne menstrualne gaćice hrvatske marke Nedeto su prikladne za dnevnu upotrebu tijekom srednje jake menstruacije.Komfor pri nošenju osiguravaju ugodni materijali – dodirni sloj od antibakterijskog mikrovlakana i pamučni plet.S gaćicama na koje se možeš osloniti, menstruacija može biti neočekivano ugodna.Dovoljno je samo probati!
Nedeto menstrualne gaćice, zahvaljujući svojoj pouzdanosti i udobnom kroju, brzo ćeš zavoljeti.Srednja upijajuća moć čini ove gaćice idealnim nepropusnim rubljem za normalnu menstruaciju.Apsorpcijski uložak sastoji se od tri sloja zaštite, ne propušta tekućinu, sprječava razmnožavanje bakterija i nastanak neugodnih mirisa, a istovremeno je tanak i neprimjetan.
Sastav: Menstrualne gaćice Nedeto izrađene su od pamučnog pleta.Unutarnji sloj:100% mikrovlakno; 100% poliester.Vanjski sloj:95 % pamuk, 5 % elastan.
Marka Nedeto nastala je kao naša privatna marka kako bismo ti mogli ponuditi vrhunsko hrvatsko donje rublje, za koje nećeš potrošiti cijelu plaću.Žensko donje rublje – a menstrualno posebno – zaslužuje najvišu kvalitetu, stoga posvećujemo pažnju izboru materijala i razrađenim krojevima.
Ako trebaš više informacija o menstrualnim gaćicama, preporučujemo pročitati naš članak na blogu:Kako odabrati menstrualne gaćice?
Tamo ćeš pronaći informacije:
Savjet:Kada pronađeš menstrualno rublje koje ti odgovara i odgovara ti, zaslužuje najbolju njegu.Zahvaljujući pravilnom rukovanju, pouzdano će ti služiti jako dugo.Savjete kako to učiniti pronaći ćeš u našem članku.
| Model | Visoka je 160 cm, teška 47 kg i nosi veličinu S. |
|---|---|
| Materijal | pamučno pletivo |
| Dodirni unutarnji sloj | pamučno pletivo |
| Boja sloja na dodir | crno |
| Guma | klasični |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Proizvođač | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229458 |
253 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Nedeto menstruační kalhotky
za mě super
Češka Republika
Menstuační kalhotky
oceňuji, že jsou ms kalhotky v tělové barvě, příjemné na nošení
Češka Republika
MS kalhotky
super, vydrželi a sedí výborně
Slovačka
Nije umjereno
Veličina mi dobro odgovara. Dobro pristaju. Izdržali su četiri sata bez ikakvih problema.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama