| Brzina dostave: | u utorak 28.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u utorak 28.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
0 Artikal kom
Ovaj proizvod više nije na zalihi
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| VELIKOST | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
51,99 €
47,49 €
35,62 €
s kodom: TURBO
|
| Ti spremi 4,50 € |
|
|
✅ 17,82 € po komadu (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 35,62 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113352778 |
su vrlo zanimljiv model. U struku je široka i udobna tkana gumica. Oko zadnjice su još dvije gume. To jest, nema rezanja niti na stražnjici, kao što je slučaj s tangama. Izgledaju gotovo kao tregerice, ali pazite, ne štite od udaraca. Ovaj model je jednostavno udoban i savršeno pristaje. Jocks pakirani su u originalnu poklon kutiju.
| Model | Visok je 185 cm, težak 85 kg i nosi veličinu M. |
|---|---|
| Materijal | pamuk |
| Kompozit | 95% pamuk, 5% elastina |
| Guma | tkani |
| Pranje | 30°C |
| Peglanje | Da |
| Sušilica | Ne |
| Uvoznik | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nizozemska, service.eu@calvinklein.com |
| Proizvođač | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018, service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113352778 |
225 ljudi kupovali
Recenzije na stranim jezicima prevode se pomoću DeepL prevoditelja.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najkorisniji
Najnoviji
Najstariji
Češka Republika
Super
Konačno možete kupiti jockstraps od vas. Preporučujem ovaj proizvod; jockstraps su udobni.
Češka Republika
Opušten
Ništa ne steže niti pritišće; ova donja ruba je jednostavno božanstvena, čak i pod trapericama. Štoviše, moj partner je oduševljen. Što bih više mogao poželjeti?
Češka Republika
pánské jocksy Calvin Klein (NB1354A-001)
Velice příjemné, zejména na sport i celodenní nošení. Nikde nic netlačí ani nestahuje, toto spodní prádlo je ideální i pod rifle. Tento výrobek mohu jen doporučit...!
Češka Republika
U redu
Jako sam zadovoljan ovim proizvodom!
Češka Republika
skuplje, ali inače senzacionalno
Sensacionalan proizvod. Ne nosim ništa drugo osim jockstrapa.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama