| Brzina dostave: | u ponedjeljak 20.4. kod vas |
| HR pošta - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
| Overseas - Kućna dostava | u ponedjeljak 20.4. na tvom mjestu |
Novi proizvod
30 Artikal kom
Upozorenje: zadnji komad na stanju!
Datum dostupnosti:
✅ 3,63 € po paru (sa kodom: TURBO) |
|
✅ BESPLATNA DOSTAVADostava iz 4,50 € |
✅ Dostava sljedeći dan |
✅ 120 dana za povratak |
✅ 98% zadovoljnih kupaca |
✅ Preko 400.000 komada donjeg rublja po super cijenama |
✅ Besplatna dostava iz 59,99 € |
|
✅ Transparentna cijena Najniža cijena u zadnjih 30 dana je 10,87 € Popusti se obračunavaju od originalne cijene. Besplatna dostava se obračunava nakon oduzimanja kodova za popust. Želite li biti sigurni da više nećete propustiti popuste? Prijavite se za newsletter na dnu stranice. |
| Materijal | pamuk |
|---|---|
| Kompozit | 75% pamuk, 20% poliamid, 5% elastina |
| Visina čarapa | gležanj |
| Temperaturna klasa | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Proizvođač | Boma sro, K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281056628 |
Tražite lidječje čarapekoje su izrađene od ugodnog materijala? Onda ne morate, oveVOXXčarape su pravi izbor.
VOXX dječje čarape odličan su izbor za svako dijete koje želi da mu noge budu udobne. Čarape se ističu svojom savršenom upijanjem, a istovremeno održavaju stopala u potpunoj udobnosti. Pogodan je za svakodnevno nošenje i za sport.
Saznajte više u klasičnim informacijama o proizvodu u nastavku.
| Materijal | pamuk |
|---|---|
| Kompozit | 75% pamuk, 20% poliamid, 5% elastina |
| Visina čarapa | gležanj |
| Temperaturna klasa | A (od +10°C do +35°C) |
| Pranje | 40°C |
| Peglanje | Ne |
| Sušilica | Ne |
| Proizvedeno u Češkoj | Da |
| Proizvođač | Boma sro, K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281056628 |
robe
preporučena trgovina
odjeća po super cijenama